HiKi Versand GmbH
Austria
Mistlberg 100
4284 Tragwein 

HiKi Versand GmbH
Germany
c/o DHL, PZ Nbg
Am Tower 500
90475 Nürnberg

     

Email: office@hiki.at

Fax : +43-7263/880 998

         

Otevírací doba prodejny Tragwein


Od pondělí do pátku od 9:00 - 18:00 hodin
Sobota od 8:00 - 12:00 hodin

 

Máme zavřeno 8. prosince, 24. prosince a 31. prosince!


 

 

Otevírací doba prodejny Tragwein

Kontakty E-Mail

Zákaznický servis, technické poradenství, obecné otázky:
office@hiki.at


Reklamace zboží:
wagner@hiki.at


 
Odstoupení / Recall ze zaměstnání:
ruecktritt@hiki.at



Vedení společnosti  
Heike Schatz
{*Geschäftsführung_*}
Email: schatz@hiki.at
Tel: +43 (0) 7263/88099 - 34
Ulf Seemann
Vedení společnosti
Email: seemann@hiki.at
Tel: +43 (0) 7263/88099 - 28
Gerda Gradl
Executive Assistant
Email: gradl@hiki.at
Tel: +43 (0) 7263/88099 - 27
Marketing  
Lisa Oberbichler
Marketing - grafika
Email: marketing@hiki.at
Tel: +43 (0) 7263/88099 - 12
Nákup  
Manuel Nobis
Vedoucí nákupu
Email: nobis@hiki.at
Tel: +43 (0) 7263/88099 - 23
Prodej - zákaznický servis  
Alexander Renn
Vedoucí prodeje
Email: renn@hiki.at
Tel: +43 (0) 7263/88099 - 0
Reklamace  
Nadine Buchmayer
Zákaznický servis
Email: kundenservice@hiki.at
Tel: +43 (0) 7263/88099 - 20
Isabella Graf
Zákaznický servis
Email: kundenservice@hiki.at
Tel: +43 (0) 7263/88099 - 20
zobrazit všechny značky
www.hiki.cz uses cookies, to provide best service for you. By continuing to browse our site you accept our cookie policy. more infos
 ×  close info